סדנאות בישול לילדים שף בכיף

פרטים להתקשרות

מספר הטלפון של בעל העסק
0543978782
מספר הטלפון של בעל העסק
ravitchen@gmail.com
מספר הטלפון של בעל העסק
www.chef-bekef.co.il

סדנאות בישול ואפייה לילדים שף בכיף היא מהחברות המובילות בארץ לסדנאות בישול לילדים. שף בכיף מנוהל על ידי השף רוית חן בעלת וותק של שנים בתחום

תיאור מפורט של העסק:

יום הולדת חוגגים עם שף בכיף סדנאות בישול לילדים.שף בכיף מציעים לכם הפעלה ליום ההולדת בסגנון חוויתי ומיוחד שאנו בטוחים שידברו על האירוע שלכם רבות. שף בכיף הינה המובילה בארץ בתחום סדנאות הבישול לילדים וידועה בזכות שלושה דברים:

מקצועיות-שף בכיף מנוהלת על ידי השף קונדיטור רוית חן בוגרת תדמור בעלת וותק של שנים בתחום המזון והקולינאריה.

השרות-אנו מקפידים על איכות ושירות ללקוח ברמה בינלאומית ודואגים שהלקוח תמיד יצא מרוצה!. האמינות-שף בכיף תמיד עומדים בהסכמים שסוכמו עם הלקוח.ובנוסף אנו מקפידים מאוד על ביטחונם של הילדים במהלך סדנאות הבישול.

לשף בכיף מגוון פעילויות לילדים כגון:חוגי בישול,הפעלות בישול שבועיות בקניונים ברחבי הארץ,אירועי חברות והפנינג גדולים,סדנאות בישול לגני ילדים,בתי ספר,צהרונים ומתנסים. סדנאות הבישול של שף בכיף ידועות בעיקר בזכות איכותם בהפעלות לימי הולדת שאנו מפיקים.

התקציב מותאם לכל כיס ולכול סוג של אירוע שתבחרו. כשאתם מחליטים לערוך אירוע עם שף בכיף אתם גם חוסכים בהוצאות,אין צורך לקנות כיבוד,עוגות,ממתקים והפתעות לילדים הרי הם מכינים הכול לבד במהלך האירוע שיתקיים וכל ילד יוכל לקחת את תוצרתו שהכין במהלך הסדנת בישול.כך שאתם חוסכים בהוצאות.

שף בכיף דואגים להביא את כל הציוד הנדרש לאירוע,כילים חד פעמיים,סירים,מחבתות,ואפילו מפות. לכם כהורים נשאר רק להביט כיצד הילדים נהנים ממעשה ידיהם.

שתף או הדפס פרטי עסק זה: