אטרקציות לילדים - מרכז מידע

אטרקציות לימי הולדת

הימים בהם היינו עורכים לילדים שלנו ימי הולדת בבית והיינו מזמינים מפעיל או מארגנים להם כל מיני משחקי חברה, הלכו חלפו ואצל מרביתנו כבר לא יחזור. הורים רבים מעדיפים לערוך ימי הולדת לילדים שלהם עם מגוון אטרקציות חיצוניות אשר הופכות את האירוע לחגיגה גדולה. יש לא מעט מקרים בהם ההורים גם מעדיפים לקחת את הילדים עם חבריהם למקומות שונים ולערוך בהם את האירוע, כך שהמקום עצמו מהווה אטרקציה ייחודית לאירוע.

קרא עוד

 

רעיונות לימי הולדת לבנים

הורים רבים מעידים כי הרבה יותר קשה להגות רעיונות כאשר מדובר ביום הולדת לבנים. אם יש לכם בן ויום הולדתו מתקרב, הסירו חשש מליבכם, כי אנו מומחים בתחום ויש לנו כמה רעיונות מעולים בשרוול.

קרא עוד

 

צילום ילדים – ממש כמו פעם

רבים מאיתנו זוכרים את הימים הנהדרים שבהם ההורים שלנו היו לוקחים אותנו לצילום מקצועי בסטודיו או שהיו מזמינים צלם עד הבית. בעבר, הרבה לפני שהיו סמארטפונים והיינו מצלמים כל פיפס שזז, לתמונות היה ערך.

קרא עוד

 

רכיבה על סוסים אטרקציה לילדים

אין הורה שלא חושב מידי פעם איך הוא יוכל לשמח את הילדים שלו ולאיזה חוויות מיוחדות הוא יוכל לקחת אותם. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל ההורים האחרים, מחפשים היום מגוון רחב של אופציות לפעילויות שונות באזור המרכז.

קרא עוד

 

טיולים למשפחות עם ילדים

טיולים מומלצים לתקופת האביב למשפחות עם ילדים קטנים

עונת האביב היא הזדמנות מצוינת לצאת קצת מהבית, לקחת את הילדים ולצאת לראות קצת את חיק הטבע, במיוחד כאשר הכל ירוק, מלבלב ופורח.

קרא עוד

 

מתנות לגני ילדים

במהלך ימות השנה מרבים לחגוג ילדי הגן מגוון רחב של אירועים משמחים וחגיגיים, החל מימי הולדת, ציון חגי ישראל השונים, חגיגות יום המשפחה, מסיבות סוף שנה וכו'.

קרא עוד

 

כלים חד פעמיים מצוירים

כלים חד פעמיים מצוירים לימי הולדת שמחים

אין ספק כי אירוח של מסיבת יום הולדת הוא משימה לא פשוטה. לרוב, מדובר באירוח של כמות גדולה של ילדים ומבוגרים, אירוח לו אתם צריכים להכין אוכל, שתיה ולהגיש כיבוד רב. כמובן, לא מספיקה העבודה לפני יום ההולדת, יש גם את עבודות הניקיון אחריה, עבודות אשר יכולות לקחת זמן רב.

קרא עוד

 

מתנפחים להשכרה לשדרוג כל אירוע

מחפשים דרך מופלאה לשדרג את יום ההולדת של בתכם או בנכם? מתכננים הפקה או פסטיבל שמחים והולכים להיות בו הרבה ילדים? מתכננים חתונת צהריים וחושבים על דרך מקורית ומגניבה להעסיק את הילדים? השכרת מתנפחים היא הפתרון המושלם בשבילכם!

קרא עוד